Planetarium Orbitek

Jest to dedykowany system CRM stworzony dla firmy specjalizującej się w organizacji eventów naukowych dla dzieci i młodzieży. System zawiera wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do sprawnego zarządzania klientami oraz pracownikami. Właściciel firmy w jednym miejscu może uzyskać informacje na temat tego co dzieje się w firmie, a konkretnie kiedy, który z pracowników obsługuje konkretnego klienta.

System został zintegrowany z kalendarzem google dzięki czemu pracownicy mogą z jednego miejsca umówić spotkanie z klientem, wprowadzić do systemu szczegóły tego spotkania, a następnie wygenerować przypomnienie o wydarzeniu w kalendarzu google.

Dzięki integracji z zewnętrznym systemem fakturowym możliwe jest generowanie faktur za usługi bezpośrednio z systemu oraz ich przesyłanie do klientów.

Zastosowanie autorskiego systemu mailowego pozwala automatyzować proces wysyłki maili do klientów, w tym m.in. przesyłanie plakatu promocyjnego do klienta bezpośrednio po wprowadzeniu zlecenia do systemu.

Głównym celem budowy systemu od początku była maksymalna automatyzacja procesów i integracja ich w jednym miejscu. Budowa systemu poprzedzona była szczegółową analizą potrzeb Klienta oraz specyfiki jego działalności.

Informacje o projekcie

  • Kategoria: CRM
  • Rok projektu: 2023
  • Klient: Planetarium Orbitek

Wykorzystane narzędzia, rozwiązania i technologie:

PHP 8, Symfony, HTML 5, MYSQL, JavaScript, jQuery, Bootstrap