W czym może pomóc Ci nasz Software House?

Zespół naszych programistów dokłada wszelkich starań, by tworzone przez nas projekty spełniały oczekiwania klientów. Naszym celem jest usprawnianie działań firmy. Za każdym razem poszukujemy indywidualnych rozwiązań. Tworzymy unikatowe, dedykowane platformy internetowe i aplikacje mobilne. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie stron i oprogramowania. Budujemy szereg indywidualnych modułów, które ułatwiają działania firmy. Rozbudowujemy i integrujemy większość systemów zewnętrznych, tak by spełniały oczekiwania klientów. Wszystkie projekty oraz usługi traktujemy indywidualnie.

Nasze usługi

Tworzenie dedykowanego oprogramowania

Zajmujemy się Webdevelopmentem platform internetowych oraz aplikacji mobilnych. Projekty opieramy na dokładnym poznaniu potrzeb klienta. Stworzone oprogramowania usprawniają działania biznesowe.

Tworzenie platform internetowych

Innowacyjny biznes wymaga odpowiedniego portalu internetowego. W tym wypadku zwykła strona www nie wystarczy. Nasz software house przygotuje serwis, który spełni wszelkie wymagania. Tworząc oprogramowanie, zadbamy o to, by było dla Ciebie wsparciem i usprawnieniem działania firmy.

Tworzenie aplikacji
mobilnych

Około 2/3 osób będących użytkownikami internetu, korzysta z aplikacji mobilnych i internetowych. Aplikacje tworzone przez naszą firmę, zawsze poparte są dokładnym zgłębieniem potrzeb klienta. Każda aplikacja wychodząca z naszego software house jest nowoczesna i skalowalna. Opieramy się na JAVA oraz PHP.

Automatyzacja działań biznesowych

Zwiększenie wydajności i usprawnienie działań możliwe jest dzięki automatyzacji procesów. To z kolei można osiągnąć dzięki dedykowanym oprogramowaniom. Nasi programiści z dbałością o każdy szczegół stworzą projekt dopasowany do Twojej branży i firmy.

Stała opieka, utrzymanie i rozwój

Programigo Software House to nie tylko tworzenie od zera. Gdy ten etap współpracy dobiega końca, zapewniamy stałe wsparcie. Nasz zespół zapewnia również możliwość dalszego rozwijania powstałych wcześniej aplikacji i portali. Zarówno tych stworzonych przez nas, jak i projektów IT stworzonych przez inne firmy.

Stała opieka 24/7 z SLA nawet do 2h

Problemy zazwyczaj pojawiają się niespodziewanie. Jednak klienci naszej firmy nigdy nie zostają sami. Wdrożenie ustalonych rozwiązań to dopiero początek naszej wspólnej drogi. Zależy nam, aby Twój biznes działał płynnie i bez zarzutu. Dlatego nasz software house zapewnia swoim klientom opiekę 24/7 z SLA nawet do 2h.

Rozbudowa istniejących aplikacji internetowych

Jeżeli aplikacja lub portal Twojej firmy nie nadąża za zmianami, nasz zespół się tym zajmie. Mamy doświadczenie w przejmowaniu projektów IT od innych firm. Zapoznamy się z dotychczasowym systemem i zaproponujemy jego rozbudowę. Z przyjemnością ulepszymy Twoje oprogramowanie, dodając nowe funkcje.

Przenoszenie działających systemów na nowsze platformy programistyczne

Jeżeli potrzebujesz zmian. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zajmiemy się migracją Twojego systemu na nowszy framework! Taka usługa rozwiąże wiele niepotrzebnych kłopotów Twojej firmy, a dla naszego software house to żaden problem.

Utrzymanie i rozwój starszych aplikacji

Posiadasz aplikację i nie jesteś z niej zadowolony? Brakuje Ci wsparcia w jej utrzymaniu? Potrzebujesz niewielkich zmian w oprogramowaniu? Nie ma problemu. Posiadamy duże doświadczenie ze starszymi aplikacjami. Nasz zespół zajmie się długoterminowym utrzymaniem serwisów. W razie potrzeby zaproponujemy i wdrożymy elementy ulepszające posiadany system.

Integracja z systemami zewnętrznymi

Nasz software house specjalizuje się w tworzeniu oprogramowań na zamówienie. Jeżeli szukasz programistów, którzy stworzą dedykowane aplikacje mobilne lub webowe, nasz zespół spełni wszystkie Twoje wymagania. Dokładnie analizujemy specyfikę firmy i jej potrzeby. Następnie wdrażamy takie rozwiązania, które pozwolą na usprawnienie działań i rozwój Twojej firmy.

Systemy, z którymi integrujemy wykonywane przez nas dedykowane oprogramowanie lub aplikacje mobilne:

Płatności

 • Przelewy24
 • PayU
 • TPay

Emailing

 • MailChimp
 • MailerLite
 • ActiveCampaign
 • GetResponse

Fakturowanie

 • Fakturownia
 • inFakt
 • Systim
 • iFirma
 • wFirma
 • Firmao
 • FakturaXL

Inne

 • System SMS
 • Wordpress/ Woocommerce
 • Furgonetka
 • Kalendarz Google

Tworzenie modułów indywidualnych

Własna platforma, serwis czy aplikacja to podstawa dobrze funkcjonujących firm. Jak stworzyć oprogramowanie, które będzie posiadało takie funkcjonalności, by usprawniać działania przedsiębiorstwa? Nie musisz tego wiedzieć. Wystarczy, że powiesz nam, czego oczekujesz. My stworzymy dla Ciebie szereg modułów indywidualnych, które będą intuicyjne i pomocne.

Indywidualne rozwiązania, tworzone przez nasz software house:

System Email

Bramka SMS

System komentarzy

Komunikator

Wypełnianie dokumentów

REST API

Systemy szkoleniowe

Generator obrazów

System poleceń

System zgłoszeniowy

Tworzenie paczek ZIP

Export danych

Harmonogramy

System rezerwacji