Poznaj Programigo Software house

Jesteśmy Software House'm, którego specjalnością są dedykowane oprogramowania, aplikacje mobilne i internetowe oraz automatyzacja działań biznesowych. Nasz zespół to pasjonaci, którzy pochwalić się mogą wysokimi kwalifikacjami. Początki naszej działalności programistycznej sięgają 2007 roku. W przeciągu tych 16 lat. Każdy z nich usprawnił i zautomatyzował działania biznesowe jakiejś firmy. Wiemy jak ważne, obok doświadczenia jest zaufanie. Dlatego każda współpraca oparta jest na jasnych zasadach. Proces powstawania aplikacji, możesz kontrolować. Każdy jego etap będzie dla Ciebie jawny. Tworzymy rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy. Dlatego nie powstaje ono bez Ciebie. Kolejnym elementem, na który kładziemy duży nacisk, jest bezpieczeństwo. Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest obok doświadczenia i zaufania, podstawą owocnej współpracy. Zapewniamy poufność przekazanych nam danych.

Jak wygląda współpraca z Programigo Software House?

Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami była jasna i przyjemna.

Umów konsultacje

Zalety współpracy z nami

Każdy z projektów oraz klientów traktowany jest z największą uwagą i starannością. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Stały kontakt

Podstawą udanej współpracy jest stały kontakt z klientem. Najważniejszym elementem jest feedback. Dlatego jesteśmy stale dostępni za pomocą tradycyjnego maila lub telefonu, jak komunikatorów.

Elastyczność

Staramy się, by współpraca z nami była przyjemna. Nie wymagamy skomplikowanych procedur. Na każdym etapie realizacji usługi jesteśmy dostępni dla naszych klientów.

Terminowość

Pracę nad oprogramowaniem lub aplikacją rozbijamy na poszczególne etapy i kroki. W każdym momencie masz dostęp do informacji. Stale informujemy w jakim momencie realizacji jesteśmy. Możesz to również monitorować w wykorzystywanych przez nas narzędziach.

Szczegółowość

Spełniająca swoje zadanie aplikacja lub serwis to suma wielu małych szczegółów. Większość użytkowników nie zdaje sobie z tego sprawy. Jednak dla nas te szczegóły to podstawa. Tworząc projekt skupiamy swoją pełną uwagę na każdym z nich. Tylko w ten sposób stworzymy coś, co w pełni Cię zadowoli.

Szybkość reakcji

Czasami pojawiają się problemy i awarie. To zupełnie normalne. Oprogramowanie to w pewnym sensie żywy organizm. Jednak na wypadek takich wydarzeń zapewniamy swoim klientom pomoc 24/7 z SLA do 2h.

Bezpieczeństwo i poufność

Wiemy, że każde oprogramowanie musi być dobrze zabezpieczone. Wyznając tę zasadę, zabezpieczamy je od samego początku. Bezpiecznie może czuć się również klient. Zapewniamy pełną poufność.

Technologie, które wykorzystujemy

Nasi doświadczeni programiści wykorzystują wiele różnych technologii:

  • Symfony
  • PHP
  • Flutter
  • Dart
  • HTML 5
  • CSS / SCSS
  • Bootstrap 4/5
  • JavaScript / jQuery
  • Wordpress
  • Woocommerce

Opinie klientów

Brokerzy Śląscy Sp. z o.o.

AppCode to bez wątpienia doświadczeni profesjonaliści. Zlecona strona internetowa wygląda dokładnie tak jak tego oczekiwałem. Strona jest responsywna, funkcjonalna, przejrzysta i nowoczesna. Spełnione zostały również wszystkie prośby grafika co do kolorystyki oraz designu. Po odbiorze strony zostałem przeszkolony z obsługi bloga, sklepu oraz prostych edycji treści. Jednym słowem rewelacja!

Amtra Sp. z o.o.

Firma AppCode wykazała się dużym profesjonalizmem w zakresie budowy stron internetowych, jak również ich późniejszej optymalizacji. Wiedza, zaangażowanie i terminować pracowników jest godna uznania. Ponadto, co było dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy podczas współpracy, AppCode po wdrożeniu skończonego projektu w dalszym ciągu służy dobrą radą i pomocą. Polecam z czystym sumieniem.

Heksagon Sp. z o.o

Firma Heksagon Sp. z o.o., lider szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, współpracuje z firmą AppCode Sp. z o.o. od prawie roku. W tym czasie firma AppCode Sp. z o.o. odpowadała za: opracowanie i wdrożenie programu niezbędnego do tworzenia wewnętrznych dokumentów tekstowych, usystematyzowanie procesu tworzenia umów abonamentowych na świadczone przez naszą ... CZYTAJ